En çok izlenen türkçe çizgifilmleri çizgifilmizlet.org sitesinden reklamsız seyredebilirsiniz. Çocuklar için en güvenli çizgifilm izleme sitesi.Yüzlerce Çizgifilm kanalı burada.


Benzer Çizgifilmler

Çizgifilm Kanalları

Çizgifilmi Geniş izle Mutlu Oyuncak Dükkanı / Şarkıcı Arı Ve Dans Eden Sinekler

Cici, kitap kulübünde kitaplara bakarken bir Müzikli Tiyatro bulur ve çok beğenir. Kendisini başrole çok yakıştırmakta ve finalde söyleyeceği şarkıyı hayal etmektedir. Uzunca bir uğraş sonucunda arkadaşlarını oyuna ikna eder. Ancak diğer roller onun için önemsizdir. Oyun provası boyunca bu tavrını devam ettirir. Cici kendini rolünün büyüsüne kaptırmıştır. Bu nedenle çeşitli aksaklıkların farkına dahi varmaz. Arkadaşları bu durumu anlatmaya çalışsa da; o bunları görmezden gelir. Kahramanlar Ayşe Ustayı oyunlarına davet ederler. Görünürde tüm hazırlıklar tamamlanmıştır. Fakat pek çok aksaklık yaşanır. Cici kendi sahnesinin gelmesini sabırsızlıkla beklerken, görmezden geldiği tüm sorunlar karşısına çıkar. Olaylar oyunun önüne geçip komik bir hale dönüşür. Ayşe kendini tutamayıp olaylara gülmeye başlar.
Cici, oyunculuklar ve olayların birbirine bağlanamayacağını, tüm bu işlerin bir takım işi olduğunu anlar. Bireysel yetenekler önemlidir ancak bir işin tamamlanabilmesi ve başarıya ulaşması için takım uyumu gerekmektedir.

Etiketler: ,,,,,,,,
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Bu çizgifilm 1 sene önce eklendi
330 kez izlendi
Paylaş: Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'de Paylaş Google'da Paylaş


Tum Yorumlar (Yorum Yok)

iptal Et