En çok izlenen türkçe çizgifilmleri çizgifilmizlet.org sitesinden reklamsız seyredebilirsiniz. Çocuklar için en güvenli çizgifilm izleme sitesi.Yüzlerce Çizgifilm kanalı burada.

Benzer Çizgifilmler

Çizgifilm Kanalları

Çizgifilmi Geniş izle Mutlu Oyuncak Dükkanı / Pofu Usta

Ayşe Usta, Pofu’ya bir müzik kutusu verir. Ayşe Ustanın dışarıda olduğu birkaç saatlik sürede, kendisine verilen kâğıtta yazılı olan yönergelere uyarak müzik kutusuna bakım yapması gerekmektedir. Pofu defalarca Ayşe Ustayı çalışırken izlediği için bu işi kolayca yapacağını düşünür. Kıpır da ona yardımcı olacaktır. Fakat daha işin başında yönerge kâğıdını kaybederler. Kıpır onu ararken, Pofu kendine güveni abartıp işe koyulur. Fakat yönergeleri uygulamaz ya da sırasını değiştir. Müzik kutusu ilginç bir mekaniğe sahiptir. Kenarında bir saati vardır. Kubbe seklinde açılan kutunun içinden ise bir cambaz çıkmakta, müziğe uyumlu hareketler yapmaktadır. Cambazın hareketlerinin belirli aşamalarında müzik kutusu sis püskürtmektedir. Pofu işlemleri sırasına göre yapmayıp yönergeyi önemsemeyince müzik kutusu bozulur ve ortalık karışır. Diğer kahramanların yardım etme çabaları da işleri iyice iyice çıkmaza sokar. Sonunda yönerge kâğıdı bulunur, kahramanlarımız karşılaştırma yaptığında müzik kutusunun neden o halde olduğunu anlarlar. Ayşe Usta geldiğinde ise

Etiketler: ,,,,,,,,
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Bu çizgifilm 5 sene önce eklendi
642 kez izlendi
Paylaş: Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'de Paylaş Google'da Paylaş


Tum Yorumlar (Yorum Yok)

iptal Et
cizgifilmizlet.org 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, egitlencem@gmail.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.