En çok izlenen türkçe çizgifilmleri çizgifilmizlet.org sitesinden reklamsız seyredebilirsiniz. Çocuklar için en güvenli çizgifilm izleme sitesi.Yüzlerce Çizgifilm kanalı burada.


Benzer Çizgifilmler

Çizgifilm Kanalları

Çizgifilmi Geniş izle Küçük Hezarfen 46.Bölüm Bahar Geldi

46.BÖLÜM “BAHAR GELDİ”
Bu bölümde, İstanbul’a bahar gelir. Çocuklar önce incir ağacının orada, doğanın uyanışına tanık olur. Daha sonra da nevruz kutlamalarına katılırlar. Ama Zeliş o kalabalıkta kaybolur. Üçe ayrılıp, Zeliş’i aramaya çıkarlar, Yakup macun yemeye, Melike, yumurta tokuşturmaya dalar. Hezarfen de aramaktan yorulur. Sonra bir bakar ki arkadaşları eğleniyor. O şaşkınlıkta Zeliş’i görürler. Elma yakalama oyunu oynamaktadır. Ve oldukça iyidir, Paça sayesinde bütün elmaları kazanır. Ama insanlar kızmaya başlar, keçiden yardım aldığı için hile yapmakla suçlanır. Hezarfen kardeşini ve keçisini kurtarır. Gecenin sonunda büyüklerin büyük ateşinin yanında yakılan küçük ateşin üstünden atlayıp yıldızları seyrederler. Bahar iyi ki gelmiştir.

En yeni bölümleri ile küçük hazerfen’i cizgifilmizlet.org adresinden cep telefonu veya tabletinle izleyebilirsin. İyi seyirler.

Etiketler: ,,,,,,,,
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Bu çizgifilm 1 sene önce eklendi
483 kez izlendi
Paylaş: Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'de Paylaş Google'da Paylaş


Tum Yorumlar (Yorum Yok)

iptal Et