En çok izlenen türkçe çizgifilmleri çizgifilmizlet.org sitesinden reklamsız seyredebilirsiniz. Çocuklar için en güvenli çizgifilm izleme sitesi.Yüzlerce Çizgifilm kanalı burada.


Benzer Çizgifilmler

Çizgifilm Kanalları

Çizgifilmi Geniş izle Küçük Hezarfen 43.Bölüm Altın Tohumlar

43.BÖLÜM “ALTIN TOHUMLAR”
Hezarfen’in annesi pazara gidecektir, torbaları taşıması için oğlundan yardım ister. Minnak ve Paça da dahil hep beraber pazara giderler. Minnak, Paça ile bir olup bu kez de pazarı altına üstüne getirir. Patates çuvalının içinden çıkardıkları Minnak’ı da alıp eve dönerler. Hezarfen annesini ve kardeşini eve bırakıp Paça ile incir ağacına gider. Oraya vardığında ne Melike ne de Yakup’u görür. Etrafta olabilecekleri düşüncesiyle onlara seslenir. Derinden ‘Buradayıııııız’ diye bir ses duyar. Sesi takip ederler. Sonunda sarmaşıklarla örülü bir yerde dururlar, Paça sarmaşıkları yerken bir kapı açılır. Arkasından gizli bir bahçe çıkar. Bahçede çeşit çeşit sebze-meyve vardır. Bahçenin başında da mütevazi bir kulübe. Hezarfen kulübeye yaklaşır kapısı hafif aralıktır. Gördüğüne inanamaz. İçeride Bülbül Delisi ve Yakup, Melike vardır. İçeri girer. Bülbül Delisi ile hasret giderirler. Bülbül Delisi’nin bahçede yetiştirdiği yiyecekleri ihtiyaç sahiplerine gece dağıttığını öğrenirler. Çocuklar keşke bizim de bir bahçemiz olsa deyince, Bülbül Delisi onlara küçük keselerde tohumlar verir. Çocuklar incir ağacına geri döner. Bahçelerini çevirir, toprağı hazırlayıp tohumlarını ekerler. Bakalım topraktan ne sürprizler çıkacak?

En yeni bölümleri ile küçük hazerfen’i cizgifilmizlet.org adresinden cep telefonu veya tabletinle izleyebilirsin. İyi seyirler.

Etiketler: ,,,,,,,,
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Bu çizgifilm 1 sene önce eklendi
348 kez izlendi
Paylaş: Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'de Paylaş Google'da Paylaş


Tum Yorumlar (Yorum Yok)

iptal Et