En çok izlenen türkçe çizgifilmleri çizgifilmizlet.org sitesinden reklamsız seyredebilirsiniz. Çocuklar için en güvenli çizgifilm izleme sitesi.Yüzlerce Çizgifilm kanalı burada.

Benzer Çizgifilmler

Çizgifilm Kanalları

Çizgifilmi Geniş izle Küçük Hezarfen 42.Bölüm Bitlendik

42.BÖLÜM “BİTLENDİK”
Okulda herkes kaşınmaktadır. Öğretmen de kaşınmaya başlayınca şüphelenir, kontrol yapar. Ve tam da düşündüğü gibi, çocukların saçlarının arasında zıplayan mini mini bitlere rastlar. Okul tatil olur. Öğretmen, eve gidip saçlarını kestirmelerini ve hamama gitmelerini söyler. Hezarfen eve gidince durumu anlatır. Babası hemen berbere götürmek için harekete geçer. Ama Minnak ben de geleceğim diye tutturunca mecburen onu da götürürler. Berber kalabalıktır. Bütün çocuklar babalarıyla birlikte berbere gelmiştir. Yakup da babasıyla sırasını beklemektedir. Hezarfen babası ile Yakup’un babası sohbet ederken onların da bir yandan saçları kesilir. Tabi bu arada Minnak iş başındadır. Havluları yere düşürür, sıcak sulara soğuk su, soğuk sulara kaynar su katar, sabunları yere düşürür. Derken bir anda dükkanda işler karışır. Müşteriler feryat etmeye başlar. Usta da bu hengamade Hezarfen’in saçının yarısını kesmeyi unutur. Dükkan karışınca babaları Minnak’ı ve Hezarfen’i aldığı gibi çıkar. Bu arada Paça’nın yokluğunu fark etmemişlerdir ta ki sokakta koştuğunu ve iki büyük çocuğun ellerindeki kırpma makası ile onu kovaladıklarını görene kadar. Paça’yı onların elinden kurtarırlar. Ama maalesef yünlerinin yarısı gitmiştir. Baba evin kapısını çalar. Anne kapıyı açtığında, karşısında saçının yarısı kesilmiş Hezarfen’i, saçları birbirine karışmış Minnak’ı, yünleri kırpılmış Paça’yı ve perişan düşmüş kocasını görünce ne olduğunu anlayamaz. Ama işleri yoluna koymak da ona düşer. Hezarfen’in saçını keser, Minnak’ınkini tarar. Paça’nın da yünlerinin hepsini kırpar. Paça kendini çıplak gibi hissettiği için ona yünden bir kazak giydirir Minnak ve yünleri de çabuk uzasın diye ‘saç uzatan ot’ yedirip Paça’yı teselli eder.

En yeni bölümleri ile küçük hazerfen’i cizgifilmizlet.org adresinden cep telefonu veya tabletinle izleyebilirsin. İyi seyirler.

Etiketler: ,,,,,,,,
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Bu çizgifilm 5 sene önce eklendi
794 kez izlendi
Paylaş: Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'de Paylaş Google'da Paylaş


Tum Yorumlar (Yorum Yok)

iptal Et
cizgifilmizlet.org 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, egitlencem@gmail.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.