En çok izlenen türkçe çizgifilmleri çizgifilmizlet.org sitesinden reklamsız seyredebilirsiniz. Çocuklar için en güvenli çizgifilm izleme sitesi.Yüzlerce Çizgifilm kanalı burada.


Benzer Çizgifilmler

Çizgifilm Kanalları

Çizgifilmi Geniş izle Küçük Hezarfen 40.Bölüm Fırtına Geliyor

40.BÖLÜM “FIRTINA GELİYOR”
Yakup’un babası balıkçıdır. Yakup, Melike ile birlikte Hezarfen’İ çağırmaya gelir. Babası onları da tekneye davet etmiştir. Ama tabi Minnak da peşlerine takılır ve hep beraber sahile inerler. Balıkçı tekneleri sıra sıra dizilmiştir. Yakup’un babasının teknesinde de balıkçılar vardır, tekneye binerler, boğaza açılırlar. Tekne büyüktür, bir ucunda balıkçılar balık tutup tuttukları balıkları su dolu kovalara koymaktadır. Yakup, Melike ve Hezarfen de teknenin diğer ucunda balık tutmaktadır. Bu arada gemilere sinyal veren deniz fenerlerini fark ederler. Fenerin kaç saniyede kaç sinyal verdiğini anlamaya çalışırlarken, Minnak da kovalardaki balıkları çaktırmadan yeniden boğaza atar. Bu arada beklenmeyen bir fırtına yaklaşır. Panik ve heyecanla rotalarını değiştiren balıkçılar, fırtınaya yakalanmaktan son anda kurtulur. Sahile döndüklerinde kovaları indirirler. Ama içinde hiç balık yoktur! Herkes Minnak’a bakar. ‘Kovalar çok küçük. Balıkların canı sıkılıyordu. Ben de büyük kovaya geri attım onları’ deyince herkes güldü. Ama boğazın bir kova olmadığını birinin ona öğretmesi gerekiyordu. Sanırım Yakup’un babası da bir daha balık tutmaya götürmez onları.

En yeni bölümleri ile küçük hazerfen’i cizgifilmizlet.org adresinden cep telefonu veya tabletinle izleyebilirsin. İyi seyirler.

Etiketler: ,,,,,,,,
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Bu çizgifilm 1 sene önce eklendi
331 kez izlendi
Paylaş: Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'de Paylaş Google'da Paylaş


Tum Yorumlar (Yorum Yok)

iptal Et