En çok izlenen türkçe çizgifilmleri çizgifilmizlet.org sitesinden reklamsız seyredebilirsiniz. Çocuklar için en güvenli çizgifilm izleme sitesi.Yüzlerce Çizgifilm kanalı burada.


Benzer Çizgifilmler

Çizgifilm Kanalları

Çizgifilmi Geniş izle Köstebekgiller 51.Bölüm

Herkes sabaha kadar çalışmış, Köstebüs’ü yeniden yapmıştır. Profesör son olarak gümüşten zırhlarını, tekerleklerini ve pervanesini takacaktır.
Pelin ve Caner okula gitmişler. Haylaz çocuklar, Caner ve Pelin’le yine dalga geçmeye kalkarlar. Ancak Pelin ve Caner bu sefer onlara aldırış etmezler. Öğretmen yeniden matematik sınavı yapar. Pelin ve Caner, kendilerinden emin bir şekilde sınavlarını cevaplarlar. Profesör diğer yandan Köstebüs’ün son rutuşlarını yapar.
Ceyda kafede işlere tek başına yetişmeye çalışır. Kafede bir doğum günü partisi vardır ve hiç bir şey yetişmemektedir. Müjde gittiği için Ceyda tek başına kalmış ve işleri kotarmakta zorlanmaktadır.
Pelin ve Caner matematik sınavını başarıyla verirler. Haylaz olan arkadaşları ise sınavı veremezler. Çocuklardan biri Caner’e nasıl başardığını sorar. Caner, Pelin’le çok çalıştık ve başardık diyince, diğerleri Pelin’den özür diler. Kendilerine de matematik çalıştırıp çalıştıramayacağını ona sorarlar. Pelin memnuniyetle yardım edebileceğini söyler. Böylece yeni arkadaşlar kazanmış olurlar.
Caner ve Pelin eve döndüklerinde, Profesörün Köstebüsü bitirdiğini görürler. Hepsi çok heyecanlıdır. Kösteban, Köstebüsü çalıştırmak için kumandaya geçer. Ancak bir sorun vardır. Köstebüsü neyin çalıştıracağını bilemezler. En yeni bölümleri ile köstebekgilleri tabletiniz ve cep telefonunuzla cizgifilmizlet.org sitemizden izleyebilirsiniz.

Etiketler: ,,,,,,,,
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Bu çizgifilm 2 sene önce eklendi
320 kez izlendi
Paylaş: Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'de Paylaş Google'da Paylaş


Tum Yorumlar (Yorum Yok)

iptal Et