En çok izlenen türkçe çizgifilmleri çizgifilmizlet.org sitesinden reklamsız seyredebilirsiniz. Çocuklar için en güvenli çizgifilm izleme sitesi.Yüzlerce Çizgifilm kanalı burada.
test oyun

Benzer Çizgifilmler

Çizgifilm Kanalları

Çizgifilmi Geniş izle Köstebekgiller 5.Bölüm

Köstebekgiller, eve yerleştikten bir süre sonra Pelin’i görmeye giderler. Pelin köstebekgillerin bir yuva bulmalarına çok sevinmiştir. Boyo Pelin’lerin salonunda gördüğü televizyonun ne olduğunu çok merak eder. Camdan kocaman bir şey olarak anlattığı eşyayı öğrenmek için Pelin’e sorar. Köstebekgiller ve Pelin hep birlikte salona giderler. Pelin bu eşyanın televizyon olduğunu anlatır. Tam bu sırada içeri Ceyda gelir ve köstebekgiller saklanır. Ceyda Pelin’i de alıp bahçeye çıkar. Onlar gidince köstebekgiller televizyonu açarlar ve ondan çok etkilenirler. Bir anda içeri yeniden giren Ceyda köstebekgilleri görür ve onları fare zanneder. Köstebekgiller fare sanıldıkları için biraz alınırlar ve evde bir koşuşturma başlar. Ceyda elinde kürekle köstebekgilleri kovalar, Pelin ise çaktırmadan onları korumaya çalışır. Ceyda Pelin’i dışarı çıkarır, bu esnada köstebekgiller de Pelin’in odasına kaçarlar.Caner, Pelin’in fare beslediğini zannettiği için onunla dalga geçer. Pelin’se köstebekgilleri kurtarmak derdindedir, çünkü annesi evi ilaçlatmak için bir ilaçlama şirketi çağırmıştır. Pelin kimsenin fark etmediği bir anda eve girer ve dostlarını dışarı çıkarmak için onları aramaya koyulur. Tam odasında onları bulduğu için sevinirken, evi ilaçmaya başladıklarını fark ederler.

Etiketler: ,,,,,,,,
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Bu çizgifilm 3 sene önce eklendi
521 kez izlendi
Paylaş: Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'de Paylaş Google'da Paylaş


Tum Yorumlar (Yorum Yok)

iptal Et
cizgifilmizlet.org 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, egitlencem@gmail.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.