En çok izlenen türkçe çizgifilmleri çizgifilmizlet.org sitesinden reklamsız seyredebilirsiniz. Çocuklar için en güvenli çizgifilm izleme sitesi.Yüzlerce Çizgifilm kanalı burada.
test oyun

Benzer Çizgifilmler

Çizgifilm Kanalları

Çizgifilmi Geniş izle Köstebekgiller 48.Bölüm

Herkes bu kadar hızlı büyüyen ağacın şokundadır. Bir o kadar da mutlu olmuşlardır. Profesör kök boya yapmak için, ağacın köklerinden örnekler almaya başlar. Kök boya sayesinde mektuptaki karışımı yapar ve ne sıcağı, ne soğuğu, ne de suyu geçirmeyen bir boya yapmayı başarır. Bu boyayı daha önce yaptığı gövdeye sürer.Pelin ve Caner matematik sınavından kötü not almışlardır. İkisi de yüzleri asık bir şekilde kafeye gelirler. Ceyda bu düşük not yüzünden onlara kızmaz ama daha çok ders çalışma koşulu koyar. Bu esnada bir mektup daha gelir, içinde köstebüsün pervane, tekerlek ve zırh modeli vardır. Bunları yaparken gümüş kullanması gerekmektedir. Gümüşün hiç işlenmemiş ve daha önce hiç kullanılmamış olması gerekmektedir. Bunun için profesör, kendi imkanlarını kullanarak yer yüzünün en saf gümüşüne ulaşmaya çalışır. Pelin ve Caner de Profesörle gitmek ister. Ceyda ders çalışmalarını söyleyerek onlara izin vermez. Bu yüzden Boyo, Kösteban ve Profesör, daha önce Profesörün keşfettiği ve en saf gümüşün bulunduğu mağaraya giderler. Burası karanlık ve rutubetlidir. Giderek balçığa saplanırlar ve batmaya başlarlar. Gümüş bataklığın karşı kıyısındadır. Kösteban kendini feda edip, canı pahasına karşı kıyıya bir şekilde ulaşır. Gümüşten bir parça alır ve geri döner. Ancak bataklıktan kurtulamaz. Profesörle birlikte battıkça batarlar. Boyo yardım getirmek için gider. En yeni bölümleri ile köstebekgilleri tabletiniz ve cep telefonunuzla cizgifilmizlet.org sitemizden izleyebilirsiniz.

Etiketler: ,,,,,,,,
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Bu çizgifilm 2 sene önce eklendi
482 kez izlendi
Paylaş: Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'de Paylaş Google'da Paylaş


Tum Yorumlar (Yorum Yok)

iptal Et
cizgifilmizlet.org 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, egitlencem@gmail.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.