En çok izlenen türkçe çizgifilmleri çizgifilmizlet.org sitesinden reklamsız seyredebilirsiniz. Çocuklar için en güvenli çizgifilm izleme sitesi.Yüzlerce Çizgifilm kanalı burada.
test oyun

Benzer Çizgifilmler

Çizgifilm Kanalları

Çizgifilmi Geniş izle Köstebekgiller 47.Bölüm

Köstebek Anne telaşla gelip Bebi’nin kaybolduğunu söyler. Herkes Bebi’yi aramaya koyulur. Bebi bu esnada çöp poşetinin içinden çıkmaya çalışmaktadır. Poşeti bir türlü yırtamaz. Küçük plastik bir çatal bulur ve poşeti yırtmaya koyulur.Bu arada Süslü, Müjde’nin mutfağa girdiğini, o esnada saklandıklarını Ceyda’ya anlatır. Ceyda, Müjde’yle konuşmak için onu bir köşeye çeker. Müjde ilk etapta yalan söylemeye kalkar, Ceyda onu uyarır. Müjde mutfağa girdiğini itiraf eder. Kimsenin olmadığını, çıkarken de çöpü attığını söyler. Ceyda hemen anlar ve koşarak dışarı çıkar. Çöp kamyonu gelmiştir ve çöpü almak üzeredir. Ceyda kamyonu durdurur ve kendi çöpünü alır. Çöpçüler Ceyda’ya şaşırır. Ceyda poşeti açtığında Bebi’yi görür. Bebi o kadar sevinir ki, sevincinden konuşur. Ceyda’ya Cece der, Ceyda çok mutlu olur.Bebi bulunduğu için diğer köstebekgiller de sevinir. Bu arada tohumu ekerler ve büyümesi için beklemeye koyulurlar. Kösteban’ın bir fikri vardır. Tohumu meşale çiçeğinin son kalan yaprağına sarmak. Ancak yaprak sararıp solmuştur. Pelin madalyon sayesinde yeniden kendine geleceğini söylese de, yaprakta kıpırtı yoktur. Yine de bir umut onu bahçeye gömerler. Ertesi günü geldiklerinde orada neredeyse göğü delecek kadar büyümüş bir ağaç bulurlar. En yeni bölümleri ile köstebekgilleri tabletiniz ve cep telefonunuzla cizgifilmizlet.org sitemizden izleyebilirsiniz.

Etiketler: ,,,,,,,,
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Bu çizgifilm 3 sene önce eklendi
489 kez izlendi
Paylaş: Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'de Paylaş Google'da Paylaş


Tum Yorumlar (Yorum Yok)

iptal Et
cizgifilmizlet.org 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, egitlencem@gmail.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.