En çok izlenen türkçe çizgifilmleri çizgifilmizlet.org sitesinden reklamsız seyredebilirsiniz. Çocuklar için en güvenli çizgifilm izleme sitesi.Yüzlerce Çizgifilm kanalı burada.
test oyun

Benzer Çizgifilmler

Çizgifilm Kanalları

Çizgifilmi Geniş izle Köstebekgiller 44.Bölüm

Boyo ve Kösteban, o maddeyi yer yüzüne çıkarmak için kazmaya karar verirler. Kazmak için en uygun yeri Profesör belirler. Boyo ve Kösteban, yanlarına biraz yiyecek ve alet edevat alıp, kazmaya koyulurlar. Bütün gece kazmaya devam ederler. Caner ve Pelin de toprağın başında onları beklemektedir. Gece geç olur ve Ceyda onları alıp eve gider.Ertesi gün Caner ve Pelin okulda teneffüse çıkarlar. Caner’in arkadaşları, kızlarla mı oynuyorsun diye Caner’le dalga geçerler. Caner de erkek arkadaşlarının diline düşmemek için Pelin’i bırakıp diğerlerinin yanına gider. Pelin bozulur.Okul bittiği zaman Caner, Boyo’ların toprağa girdiği yere gider. Pelin de, Profesörün yanına gidip, çalışmaların nasıl gittiğini, Boyo ve Kösteban’ın dönüp dönmediğini sorar. Hala haber yoktur. Oysa yolda giderken ufak bir toprak kayması olmuş Kösteban ayağını burkmuştur. Boyo da onu bütün yol boyunca sırtında taşımıştır. Sonunda Kösteban ve Boyo yer yüzüne çıkarlar. Aradıkları madeni de yanlarında getirmişlerdir. Profesör daha önce hiç bu kadar değişik bir madde görmediği için şaşırır (kırmızı yoğun, parlayan bir madde olarak tasarlanabilir) Hemen çalışmalara koyulur. Caner’se bu mutlu haberi Pelin’le paylaşmaya gider ancak Pelin ona kırgındır, Caner’i dinlemeyip, evine gider. En yeni bölümleri ile köstebekgilleri tabletiniz ve cep telefonunuzla cizgifilmizlet.org sitemizden izleyebilirsiniz.

Etiketler: ,,,,,,,,
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Bu çizgifilm 3 sene önce eklendi
615 kez izlendi
Paylaş: Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'de Paylaş Google'da Paylaş


Tum Yorumlar (Yorum Yok)

iptal Et
cizgifilmizlet.org 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, egitlencem@gmail.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.