En çok izlenen türkçe çizgifilmleri çizgifilmizlet.org sitesinden reklamsız seyredebilirsiniz. Çocuklar için en güvenli çizgifilm izleme sitesi.Yüzlerce Çizgifilm kanalı burada.
test oyun

Benzer Çizgifilmler

Çizgifilm Kanalları

Çizgifilmi Geniş izle Köstebekgiller 43.Bölüm

Köstan Amca’dan gelen mektuplar doğrultusunda bir alet (Köstebüs’ü) yapmaya başlayacaklardır. Onlar da tam olarak ne yapacaklarını bilmemektedirler. Ayrıca nerede çalışacakları konusu da muammadır. Ceyda kendi garajını onlara tahsis eder. Orayı bir çeşit atölyeye çevirirler. Tabi profesör fena halde titiz olduğu için onlara Müjde yardım eder. Müjde de son derece sakardır ve etrafı toplamak yerine iyice dağıtır.Bu arada kafede işler yoğundur. Ceyda işlere zor yetişir. En büyük yardımcıları Köstebek Anne ve Süslü mutfağı çok güzel organize etmiş, birlikte yemekleri pişirmektedirler. Tam bu esnada ünlü bir gurme kafelerine gelir. Ceyda iyi bir iş çıkarmak için iyice titizlenir. Gurme için harika bir yemek hazırlanır. Gurme yemeğe bayılır ve kafeyi, mutfağı dahil gezmek ister. Ayrıca şefle tanışmak! Ceyda ne diyeceğini bilemez.Garajı günün sonunda adam ederler. Müjde orayı neden temizlediklerini çok merak eder. Hep birlikte kafeye dönerler, onları kapıda Baykuş beklemektedir. Mektup gelmiştir ve Köstan Amca başlarına gelenleri anlatmaktadır. Aynı zamanda aracı yapmak için ihtiyacı olan bir maddeden bahsetmektedir. O maddeyi bulmak sandıkları kadar kolay değildir. Çünkü madde yerin 3 kat altındadır. En yeni bölümleri ile köstebekgilleri tabletiniz ve cep telefonunuzla cizgifilmizlet.org sitemizden izleyebilirsiniz.

Etiketler: ,,,,,,,,
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Bu çizgifilm 3 sene önce eklendi
526 kez izlendi
Paylaş: Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'de Paylaş Google'da Paylaş


Tum Yorumlar (Yorum Yok)

iptal Et
cizgifilmizlet.org 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, egitlencem@gmail.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.