En çok izlenen türkçe çizgifilmleri çizgifilmizlet.org sitesinden reklamsız seyredebilirsiniz. Çocuklar için en güvenli çizgifilm izleme sitesi.Yüzlerce Çizgifilm kanalı burada.
test oyun

Benzer Çizgifilmler

Çizgifilm Kanalları

Çizgifilmi Geniş izle Köstebekgiller 41.Bölüm

Pelin, Caner ve Aslan Dede, artık Ceyda’ya gerçeği anlatırlar. Ceyda ilk etapta son derece şaşırır ama sonra o da duruma alışır. Köstebekgiller Ceyda’nın hayatına da böylece girmiş olur. Fakat şimdi yeni bir sorun vardır. Aşçısı ilk günden işten ayrıldığı için Ceyda’ya yardımcı lazımdır. Anne Köstebek, Ceyda’ya yardım etmeyi teklif eder. Ceyda kararsız kalsa da, açılış günü yapılan lezzetli yemeklerden bir kez daha yemek isteyen müşteriler onu kolayca karar vermeye iter. Ancak bu sefer garsona ihtiyacı olacaktır. Bu yüzden kapıya bir ilan asar. İlanı gören meraklı Müjde hemen iş başvurusu yapar. Ceyda’nın acil elemana ihtiyacı olduğu için, Müjde işe alınır. Ancak Köstebekgilleri, Müjde’den saklamak için bir anlaşma yapılır. Müjde kesinlikle mutfağa girmeyecektir. Yemek hazır olduğunda, Köstebekgiller aşağıdan zile basacaktır, Müjde mutfak kapısının önündeki masaya bırakılan yemekleri alacaktır. Gerekçe olarak da şefin kuralı derler. Ceyda her şeyi yerli yerine oturttum diye düşünmeye başladığında, Müjde’nin son derece meraklı, sakar ve patavatsız biri olduğunu anlar. Pelin ve Caner okuldan dönerken Ceyda’nın yanına uğrarlar. Bu esnada Müjde ile tanışırlar. Müjde Pelin ve Caner’i çok sever, ancak Caner ve Pelin, Müjde’nin çok konuşmasından ve aşırı sevgi gösterilerinden bunalırlar. Derken kafenin kapısında Baykuş belirir. Müjde tam Baykuşu kovmaya kalktığında, Pelin ve Caner fark edip, onu durdururlar. Köstebeklerden haber vardır. Baykuş onlara bir mektup verir. Pelin ve Caner, mektubu okuduklarında, köstebeklerin Köstebekya’ya giremediklerini öğrenir. Köstan Amca kırk orman askerlerinin kurduğu tuzakları aşmak için yardım istemektedir. En yeni bölümleri ile köstebekgilleri tabletiniz ve cep telefonunuzla cizgifilmizlet.org sitemizden izleyebilirsiniz.

Etiketler: ,,,,,,,,
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Bu çizgifilm 3 sene önce eklendi
567 kez izlendi
Paylaş: Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'de Paylaş Google'da Paylaş


Tum Yorumlar (Yorum Yok)

iptal Et
cizgifilmizlet.org 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, egitlencem@gmail.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.