En çok izlenen türkçe çizgifilmleri çizgifilmizlet.org sitesinden reklamsız seyredebilirsiniz. Çocuklar için en güvenli çizgifilm izleme sitesi.Yüzlerce Çizgifilm kanalı burada.

Benzer Çizgifilmler

Çizgifilm Kanalları

Çizgifilmi Geniş izle Köstebekgiller 4.Bölüm

" "

Ertesi günü Pelin, mutfakta, büyük bir neşe içinde piknik sepetine çeşitli yiyecekler doldurmaya başlar. Ceyda bu kadar yiyecekle ne yapacağını sorar. Pelin piknik yapmak istediğini söyler ve odasına gider.Köstebekgiller geceyi Pelin’in odasında geçirmişlerdir fakat onunla hiç konuşmamış ve iletişimde bulunmamışlardır. Hala dolabın içinde, ne yapacaklarını konuşurlar. Bazılarına göre Pelin iyi bir kızdır, onunla tanışmak doğru olabilir, bazılarına göre de insanlardan olabildiğince uzak durmak en iyisidir. Pelin elinde sepetiyle odaya girer ve onlar için getirdiği lezzetli yiyecekleri ortaya çıkarır. Sonunda baba köstebek Pelin’le tanışmaya karar verir. Pelin köstebekgillerin kendisiyle konuştuğunu görünce önce çok şaşırır, sonra çok sevinir. Artık yakın dost olmuşlardır. Köstebekgiller evlerinin yıkıldığını ve kısa sürede yeni bir ev bulmaları gerektiğini söylerler. Pelin köstebekgilleri sepetine koyarak dışarı çıkar. Köstebekgiller yer altına yeniden indiklerinde, gezinirken başka bir ev bulurlar. Daha önce başka bir köstebek ailenin bu evde yaşadığı bellidir. Fakat ev terk edilmiştir. Dede ortalığa şöyle bir göz atarken Köstebekya’ya ait bir kitap bulur. Köstebekya, yıllar yıllar önce köstebeklerin bir arada yaşadığı bir yerdir. Her zaman antılagelen Köstebekya’nın varlığı kitap sayesinde doğrulanmıştır. Köstebekgiller çok heyecanlanır.

Etiketler: ,,,,,,,,
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Bu çizgifilm 4 sene önce eklendi
598 kez izlendi
Paylaş: Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'de Paylaş Google'da Paylaş


Tum Yorumlar (Yorum Yok)

iptal Et
cizgifilmizlet.org 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, egitlencem@gmail.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.