En çok izlenen türkçe çizgifilmleri çizgifilmizlet.org sitesinden reklamsız seyredebilirsiniz. Çocuklar için en güvenli çizgifilm izleme sitesi.Yüzlerce Çizgifilm kanalı burada.
test oyun

Benzer Çizgifilmler

Çizgifilm Kanalları

Çizgifilmi Geniş izle Köstebekgiller 39.Bölüm

Pelin, madalyonu Gölge’nin aldığını, cebinde sakladığını ancak şimdi bir cebi olmadığı için madalyonun tamamen kaybolduğunu diğerlerine de anlatır. Dede köstebek madalyonun ağacın içinde bir yerlerde olduğunu söyler. Tek bir yol vardır, ağacı kemirerek içine girmek. Köstebekgiller dört koldan, ağacın içinde madalyonu aramaya başlarlar. Bu kemirmeler yüzünden Gölge fena halde gıdıklanmaktadır. Gözlerinden yaş gelir. Sonunda Süslü madalyonu bulur. Madalyonun etki etmesi için kuzey yıldızının çıkmasını beklerler. Bu yüzden vakit geçirmek için bahçede oyunlar oynarlar. Gölge de onlara katılır. Çok pişman olduğunu, aslında hep dostluklara ihtiyaç duyduğunu söyler. İyi niyetli konuşmaları önce herkesi şaşırtır, sonra inandırır.Ceyda ve anne köstebek yine çok güzel yemekler yapar ve hep birlikte yerler. Akşam olup kuzey yıldızı çıktığı vakit, madalyonu kullanarak meşale çiçeğini canlandırırlar. Meşale çiçeğini kullanarak, Köstebekya kitabında yazan her şeyi uygularlar ve karışımı yeniden yaparlar. Karışımın ilk damlasını Gölge’ye damlatırlar. Gölge yavaş yavaş eski haline dönüşür ve dönüşür dönüşmez de ilk yaptığı, karışımı alıp kaçmak olur. En yeni bölümleri ile köstebekgilleri tabletiniz ve cep telefonunuzla cizgifilmizlet.org sitemizden izleyebilirsiniz.

Etiketler: ,,,,,,,,
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Bu çizgifilm 3 sene önce eklendi
554 kez izlendi
Paylaş: Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'de Paylaş Google'da Paylaş


Tum Yorumlar (Yorum Yok)

iptal Et
cizgifilmizlet.org 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, egitlencem@gmail.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.