En çok izlenen türkçe çizgifilmleri çizgifilmizlet.org sitesinden reklamsız seyredebilirsiniz. Çocuklar için en güvenli çizgifilm izleme sitesi.Yüzlerce Çizgifilm kanalı burada.


Benzer Çizgifilmler

Çizgifilm Kanalları

Çizgifilmi Geniş izle Can 20. Bölüm _ Meyve Suyu

Can 20. Bölüm _ Meyve Suyu bölümünü bir harika.Can İzleyelim.Can birbirinden eğlenceli yeni bölümlerini cizgifilmizlet.org adresinden tabletiniz yada cep telefonunuzla izleyebilirsiniz.

Etiketler: ,,,
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Bu çizgifilm 3 sene önce eklendi
9.021 kez izlendi
Paylaş: Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'de Paylaş Google'da Paylaş


Tum Yorumlar (1)

iptal Et
  • can dedi ki:

    Tüm sahneleri, motion capture stüdyosunda profesyonel çocuk tiyatrosu sanatçıları tarafından oynanan çizgi dizide 5 yaşındaki küçük Can, ailesi ve arkadaşlarıyla geçirdiği günlük yaşamını minik izleyicileriyle paylaşmak için geliyor. Oyuncuların hareketlerinin birebir bilgisayar ortamına aktarılmasının ardından animasyonları yapılan Can, bir gün boyunca başından geçen tüm olayları yaşadıktan sonra faaliyet defterinde topluyor. Can, kendisiyle birlikte günlük yaşamda karşılaştığı zorluklara çözüm üretebilmeyi öğreniyor, duygusal farkındalığını geliştiriyor ve böylece ekran başındaki çocukların da duygularını tanımasına yardımcı oluyor. Hayata dair gerçeklerin işlendiği bu çizgi dizi, ayrıca çocukları kendine ve çevresine duyarlı olmaya ve güzel davranmaya teşvik ediyor. Meraklı, sevgi dolu, zeki ve iyimser bir çocuk olan Can, ailesi ve arkadaşlarıyla birlikte hayatı keşfe çıkıyor. Bazen babaannesiyle oyunlar oynuyor, bazen anne ve babasına yardım ediyor, bazen de abisi Murat ve kardeşi Meryem’le keyifli vakit geçiriyor. Hele bir de kuzeni Mert geldi mi, o zaman evde tam bir şenlik havası esiyor.